serdar-bilgin-fotoğraf

Serdar BİLGİN

Başkanın Mesajı

Türkiye’nin en gelişmiş eğitim,koçluk ve danışmanlık platformu olan Univerist’e hoş geldiniz!

Şu anda kayıtlı olan yüzlerce öğrencisiyle ve binlerce mezunuyla, Türkiye’nin eğitim sorunlarının aşılmasında da vazgeçilmez bir rol üstlenmektedir.

Ülkemizde çağdaş anlamda uzaktan eğitim modeli ile yeni ihtiyaçların karşılanması konusunda hızla harekete geçebilen esnek bir yapıya ve güçlü bir organizasyona sahiptir.

Univerist; sahip olduğu teknik alt yapı, kalite düzeyi yüksek ve verimli çalışabilen üretken insan kaynağı ile kendini sürekli yenileyerek uyguladığı eğitim modeli ile Türk yaygın eğitim sisteminde ülkemizde özel kurumlar arasında bir çok ilkleri ve yenilikleri en önce uygulamaya koymaktadır.

Univerist eğitim grup çatısı altında işletmelere özel eğitimler veren Univerist Business School,
Koçluk ve Kariyer Eğitimleri veren Univerist Learning Academy, K12 ve üniversite düzeyinde eğitimler veren evdeozelders.com gibi departmanlarından oluşmaktadır.

Zirve ve workshoplar düzenleyen organizasyon departmanları, uzaktan eğitim materyal geliştirme biriminde uzmanları, kurumlara özel video sunum ve eğitim modülleri hazırlayan teknologlarıyla Türkiye’nin yeni nesil bir eğitim, koçluk ve danışmanlık şirketidir.

Saygılarımla,

Serdar BİLGİN

Başkan & Genel Koordinatör
Univerist® Eğitim | Koçluk | Danışmanlık