Univerist® Education Company Online Sertifika Programları Sistemi Nasıl Çalışır?

Sistem Nasıl Çalışır?

Sistem Nasıl Çalışır?


Ücretsiz Üyelik Ne Demek?

Univerist.com’a Ücretsiz üye olarak hem istediğiniz eğitimi satın alabilir hem de belli aralıklarla düzenlenecek ücretsiz eğitimlere katılabilir sayısız fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Eğitimleri Nasıl Satın Alabilirim?

Eğitimler kategorisinde yer alan Eğitimi Satın Al butonu ile ister güvenli bir şekilde kredi kartınızla ister havale yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dersler Nasıl İşleniyor?

•Sisteme kayıt olduğunuzda e-posta adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilir.
•Eğitimler Asenkron(Canlı Olmayan) Uzaktan Eğitimdir.
•Eğitim Yeri Univerist Uzaktan Eğitim Merkezidir.
•Aldığınız eğitim kategorisine göre varsa Senkron (Canlı) Eğitim öncesi tamamlamanız gereken modüller öğrenci portalınızda aktif hale gelir ve belirtilen süre içinde eğitimi almanız beklenir.
•Etkileşimli e-eğitimleri ve videoları izleyecek ve konu ile ilgili pdf ve sunuları bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.Sertifika Nasıl Alınır?

•Eğitimi tamamlayan öğrencilerimiz Final Sınavı(Sertifika Sınavı)’na girer.
•Eğitimlerin en az %80’ini tamamlayan Öğrencilerimize Katılım belgesi niteliğinde sertifika verilir.
•Öğrencilerimiz sınavda başarılı olurlarsa (70 ve üzeri), Sınav sonucu sertifikalarına eklenir. Sertifikalar her ayın ilk haftası İngilizce ve Türkçe hazırlanır ve öğrencilerimizin e-posta adreslerine gönderilir.
•Eğitimler Türkiye’nin İlk Online Tematik Kurumsal Üniversitesi Univerist ® Education Company Kalitesi ve Markası ile hazırlanıp sunulmaktadır…Bilgisayarım olması şart mı? Tabletten yada cep telefonundan canlı eğitimlere katılabilir miyim?

Bilgisayarınızın olması şart değil. Uyumlu tabletlerle, cep telefonlarıyla veya diz üstü ve masaüstü bilgisayarlarla eğitimlere katılabilirsiniz. Detaylı bilgi için sistem gereksinimlerini inceleyiniz.
Sürem Yetmez ve Sınavda Başarısız Olursam Nasıl Telafi Ederim?

Sürenizin yetmemesi durumunda Öğrenci İşleri Departmanı 0850 532 02 37 arayınız veya info@univerist.com adresine mail atınız. Sınava 2 kez girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavda iki kez başarısız olmanız durumunda eğitimleri tamamlarsanız katılım belgesi niteliğinde sertifika alacaksınız.