Eğitim ve Tanıtım Videoları

Eğitim ve Tanıtım Videoları

Univerist® The Education Company ‘nin uzmanlık alanlarından biri de eğitim ve tanıtım videoları üretimidir.

EĞİTİM VİDEOLARI

Kurum içi eğitimlerinizde konuları daha ayrıntılı ortaya koymak, çalışanlarınıza mesajlarınızı dilediğiniz zaman ve mekanda vermek istiyorsanız eğitim videolarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Şirketinizin ihtiyaçlarını inceledikten sonra nasıl, ne uzunlukta ve ayrıntıda filmlere ihtiyacınız olduğunu ortaya koymaktayız. Eğitimlerin içeriğini destekleyici ve tamamlayıcı özellikteki filmlerimizi profesyonel oyuncu ekibimizle, isterseniz sonradan dublajlanarak, kısa sürede ortaya çıkartıyoruz. Dilediğiniz taktirde önemli mesajları vermek üzere firmanızdan da uygun kişilerin bu videolarda oynamasını sağlıyoruz.

Bu filmler gerek geliştirilen uzaktan eğitim içeriklerinde kullanılabilmekte, gerekse klasik sınıf eğitimlerinde destekleyici malzeme olarak sunulabilmektedir.

TANITIM VİDEOLARI

Fuar, tanıtım toplantıları, kongre vb. aktivitelerde firmanızı, bir ürününüzü veya yeni stratejilerinizi kısa sürede ortaya koymak ve sergilemek istiyorsanız, dijital tanıtım filmleri de bu amaca yönelik üretimlerdir.

Sizden alınan içerik, görsel malzeme, her türlü formatta eski ve yeni videolar, metinler ve anlatımlar yazılan bir senaryo kapsamında çeşitli görsel efektler ile birleştirilerek dijital ortamda sunulan tanıtım videolarına dönüştürülmektedir. Ortaya çıkan videoyu ister bir reklam spotu isterseniz de bir tanıtım filmi olarak kullanabilirsiniz.