Eğitim

Eğitimin Hayatımızdaki Yeri

E-Eğitimin Yaşamımızdaki Önemi

Eğitim

Doğduğumuz andan itibaren beynimiz her gördüğü olayı ve hareketi kayıt altında tutar. Faydalı olanları, deneyerek ve yanılarak hayatımızda uygulamaya çalışır. Bu küçükken yemek yeme, konuşma, yürüme gibi temel davranışlarla başlar ve gelişmenin artmasıyla doğru orantılı bir şekilde devam eder. Tüm bu davranışların temelini öğrenme oluşturur. Öğrenmenin daha planlı yapılabilmesi için belli bir seviyeye ulaştıktan sonra hayatımıza eğitim girer.

Eğitim; daha önceden başkalarının öğrenmiş olduğu doğruları düzenli ve planlı şekilde bilmeyen insanlara aktarmasıdır. İnsanlığın ilerlemesinde ki en önemli etken eğitimdir. Hayatımızda kazanılan tecrübeleri bir sonraki nesillere aktarmamış olsaydık sürekli en baştan başlamak zorunda kalırdık. Şimdi ise başkasının kaldığı yerden bayrağı devralıp daha ileri taşıma imkânı bulmaktayız.

Alanında uzman insanlar tarafından doğru stratejiler kullanılarak yapılan eğitimle öğrenen kişinin temeli kavrayıp işin en zor kısmını geride bırakmasını sağlamış olacağız. İkinci adım ise öğrenilen temeli en sade ve pratik şekliyle gerçek yaşama aktarmaktır. Bu şekilde hem pratik hem de teorikte ilerleyen sistem başarılı bir eğitim sistemidir.  Biz de verdiğimiz online sertifika programlarında alanında söz sahibi, kariyerlerinde belli noktalara gelmiş, sürekli pratik iş hayatının içinde olan kişilerden eğitmen kadromuzu oluşturduk. Kaliteli bir öğrenme için tüm şartları da sağlayarak sizlerin hizmetine sunduk. Tek yapmanız gereken bizi seçerek keyifli bir şekilde başarıya doğru yürümek.

Kaynak:İstanbul İşletme Enstitüsü

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir