Elektronik Eğitim

Elektronik Eğitim

Elektronik Eğitim

Elektronik Eğitim

E-eğitim, diğer bir ifadeyle online eğitim günümüzde fazlasıyla büyük bir öneme sahip duruma geldi. E-eğitimler bildiğimiz kampüs programları eğitimleri haline geldi. Kısa zamanda bu denli yol alması gerçekten düşünülemezdi. Ama teknolojinin önüne geçmek mümkün olmuyor.

Bir örgün eğitim programıyla e-eğitim programı arasında birden çok fark olduğunu düşünebilirsiniz. Ama iki eğitimin de artıları eksileri olduğunu unutmayın. Örgün eğitim programları maalesef esnek zamanlama sağlamıyor. Yani ders veren hocayı istediğiniz zaman karşınıza alıp ders anlattıramıyorsunuz.

Ama e_eğitimde öğrenci için bu oldukça kolay. Evde ya da başka bir yerde dilediğiniz  zaman online eğitimle ders alabilirsiniz. Bu tip eğitim yönteminde bu oldukça yararlı hale geliyor.

Bildiğiniz gibi artık sosyal hayat dediğimiz internette geçiyor. Eğitimle teknolojiyi birbirine kattığımızda zamanlama açısından çok büyük artılarımız olacaktır. Sosyal hayatın teknolojiyle iç içe geçtiği bir dünya hayatında eğitimin geleneksel yöntemlerle sürdürülmesi kabul edilir gibi değil.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir