ETZ 2017’de (Eğitim Teknolojileri Zirvesi) Ödül Sponsoruyuz

Eğitim Teknolojileri Zirvesi 4 Mart 2017 tarihinde Şişli Radisson Blue Otelde gerçekleşti. Eğitim ve teknoloji alanında türkiyenin önde gelen akademisyen, okul yöneticileri ve öğretmen ve eğitim yatırımcılarının katılıdığı etkinlikte Univerist olarak ETZ17 ye katılan ve çekilişle belirlenen 5 kişiye Öğrenci Koçluğu Sertifika proğramı, Beden dili ve etkili İletişim E-Eğitimi, Mini MBA Eğitimleri ve üyülik paktetleri hediye edildi. Ayrıca tüm katılımcılar Sertifikalı Online eğitimlerde %50 indirimli olarak 1 yıl boyunca faydalanabilecekler.

ETZ 2017 Nedir?

2014 yılında ilki gerçekleştirilen etkinlik 3 yıldır eğitim kurumları, iş dünyası ve medyayı tek çatı altında topluyor. Eğitim, medya ve iş dünyasının önde gelen yerli ve yabancı isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte bunların yanı sıra diğer salonlarda paralel oturumlar ve atölye çalışmaları gerçekleştiritildi.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenin etkinliğin teması ise Sihire Yoculuk. Etkinliğin bu yıl ki misyonu ise “Sihirli olan teknoloji değil, eğitimcilerdir.”.

Etkinliğe katılan konuşmacılar ise: Assistant Prof. Barry Matthew Kudrowitz, Joe Moretti, Prof. Dr. Soner Yıldırım, Prof. Dr. Ferhan Odabaşı, Prof. Dr. Veysi İşler, Prof. Dr. Teyfur Erdoğdu, Prof. Dr. Feza Orhan, Doç. Dr. Selçuk Şirin, Doç. Dr. Şirin Karadeniz, Doç. Dr. Sencer Çorlu, Yrd. Doç. Dr. Yavuz Samur, ING Bank Ceo’su Pınar Abay, Blippar Ceo’su Zehra Öney, Yrd. Doç. Dr. Sinem Vatanartıran, Ece Karaboncuk, Müge Arda, Fuat Sami, Uğur Mert, Ayşegül Liman Kaban, Grant Kempton, Celale Esra Arslan, Ümit Sanlav, CNN TÜRK Program Müdürü Ozan Onat, Kadir Köymen, Emel Temuçin, Nick Manthei, Sami Kayalı, Ercan Altuğ Yılmaz, Yrd. Doç. Dr. Burak Şişman, Yrd. Doç. Dr. İrfan Şimşek, Ongun Tan, Tuna Çelik, Emre Fırat, Uğur Mert…

Atölye çalışmaları ise şu şekilde Bunlardan bazıları: VR ile Kodlama Atölyesi, Robotik Atölyesi, Beyin ve Öğrenme Atölyesi, Kodlama Atölyesi, iPad Atölyesi, Hologram Atölyesi, Oyun Temelli Öğrenme Atölyesi, Lego atölyesi, Girişimcilik Atölyesi, Arttırılmış Gerçeklik Atölyesi, Maker Aölyesi, Oyunlaştırma Atölyesi, Büyük Veri Atölyesi, Simülasyona ve Oyuna Dayalı Öğretmen Eğitimi Atölyesi, Etkili Sunum Teknikleri Atölyesi, Eğiticinin Eğitimi Atölyesi, HoloLens Atölyesi, Tasarım Odaklı Düşünme Atölyesi.