Grafik Tasarım Eğitimi

Grafik Tasarım Eğitimi

Grafik Tasarım Eğitimi

Grafik Tasarımı Kursu İçin Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

Digital ortamda yaratıcılığına güvenen, bu sektörde ilerlemek isteyen, temel bilgisayar bilgisine sahip herkes Grafik Tasarım eğitimine katılabilir.

Grafik Tasarımı Kursuna Kimler Katılmalıdır?

Grafik Tasarımı eğitimi; Yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir. Görsel iletişim konusunda ilerlemek isteyen, güzel sanatlara ve tasarıma ilgi duyan ve yeteneklerini değerlendirmek isteyenler katılmalıdır. Yaratıcı yeteneğe sahip lise mezunları, üniversitelerin grafik, tasarım, güzel sanatlar vb. bölümlerinde öğrenci olan ya da bu bölümlerden mezun olanlar bu eğitime katılabilir.

Grafik Tasarımı Kursunun Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Grafik Tasarım eğitim paketini başarıyla tamamlayan kursiyerler, dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olurlar. Öğrenilen tüm bilgiler, en son ve en yaygın kullanılan grafik tasarım yazılımları ve bilgilerinden oluşur. Tüm kursiyerler bu eğitim sonrasında, grafik tasarım dünyasını tanıyacak, gereklikleri öğrenecek, trendi takip edecek bir bakış açısına da sahip olacaklardır. Kursiyerler, eğitim süresince öğrendikleri kapsamlı yazılımlar sayesinde, yazılımlar arasındaki entegrasyonu da sağlayarak, programları daha iyi ve daha pratik kullanabilme özelliğine kavuşacaklardır.

Grafik eğitiminin ikinci bölümünde ise; Adobe Photoshop yazılımı ile yaratıcı tasarımlar oluşturmayı öğreneceksiniz. Geleceğin grafikerlerinin yazılımı olan bu program, ileri grafik eğitiminin kapsamındadır. Adobe ailesinin vektörel tabanlı programı olan Illustsrator; ambalaj tasarımı üzerine yaygın olarak kullanılan, multimedia ve grafikler için hazırlanmış bir illüstrasyon programıdır.  PDF formatının tüm olanaklarını kullanabilmeniz için Adobe Acrobat yazılımını da içeriğinde bulunduran bu eğitim paketi ile dünya standartlarında tasarımcılar sınıfına girmeye aday olacaksınız.

Programın Süresi

İncelemekte olduğunuz Grafik&Tasarım Eğitimleri’nin süresi 30 gündür. Bu süre eğitim programını takip edebilmeniz, Sertifika sınavını tamamlayabileceğiniz,  dökümanları bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz ve sertifikanızı talep edeceğiniz yeterli bir süre olup, sürenin sonunda sayfanız otomatik olarak kapatılmaktadır; ancak herhangi bir özür bildiren öğrencimize 7 gün ek süre verilebilir.

Kayıt Koşulları

İncelemekte olduğunuz Grafik&Tasarım Eğitimleri programına Lise (ortaöğretim Mezunu) 16 Yaşını doldurmuş herkes başvurabilir. Sistemimiz uzaktan eğitim sistemi olduğundan başvurular ile ilgili herhangi bir kayıt tarihi söz konusu  değildir 7/24 İnternetten online başvurabilirsiniz.

Belgelendirme

Univerist® Technology School’dan satın alınan eğitimler sonrasında verilen belgeler (Sertifika , Katılım belgesi, Başarı Sertifikası, Mikro MBA Sertifikası, Technical Professional Sertifikası, Mikro MTP Sertifikası), kurumumuzun kendi belgesidir, katılım belgesi niteliğindedir ve yalnızca ilgili eğitime katılarak tamamlandığını Kurumumuz tarafından yapılan sınavda alınan ölçme ve değerlendirme sonucunu belgelemek amacıyla verilmektedir. Verilen belgelerde benzersiz bir seri numarası ve belgenin teslim tarihi bulunmakta olup, ilgili seri numarası ile belgenin geçerliliği web sitemizden herkese açık olarak sorgulanabilmektedir. Univerist® Technology School’dan alınan bu belgeler, Diploma, İşyeri Açma Belgesi, Resmi Sınavlar Öncesi Yeterlilik vb. Belgesi veya benzeri resmi belgelerin yerine geçmez ve bu amaçlarla kullanılamaz. Bu türde belgelere sahip olmak için resmi kurumlar tarafından verilen eğitimlere katılmanız gerektiğini lütfen unutmayınız. Sertifikanız eğitiminizi tamamlamanızın sonrasında hazırlanarak; tercih edeceğiniz iki yöntemden yalnızca biriyle gönderilecektir ve gönderim işlemi gerçekleştikten sonra bu tercihlerde değişiklik yapılamayacaktır.

1. E-posta İle Gönderim:  Eğer acil olarak sertifikaya ihtiyacınız varsa ve kargo ile gönderim istemiyorsanız bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Eğitim sertifikanızın yüksek çözünürlükte ve gerçek boyutlarda bir kopyasının (resim formatında) e-posta adresinize gönderimi yapılacaktır. E-posta kutunuza gelecek olan sertifika örneğini herhangi bir yazıcıdan renkli veya siyah-beyaz çıktı alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu seçenek ücretsizdir ve 1 iş günü içerisinde sertifikanız tarafınıza gönderilmektedir.

2. Kargo İle Gönderim: Eğitim sertifikaları her ayın ilk haftası toplu olarak iletişim adresinize kargo yoluyla gönderilmektedir. Bu tarih haricinde kargo yoluyla sertifika gönderimi yapılmamaktadır. Gönderilecek olan kargonun ücreti (ortalama 5-10 TL.) kargo personeli tarafından teslim sırasında tarafınızdan tahsil edilecektir. Eğer acil sertifika ihtiyacınız varsa lütfen “E-posta İle Gönderim” seçeneğini tercih ediniz.

Kurumsal Hizmet İçi Eğitim

İncelemekte olduğunuz Teknik eğitim programını “Kurumsal Hizmet İçi Eğitim ve/veya Teknik Eğitimler” programımız bünyesinde, deneyimli Akademisyenler,  Mühendisler,  Teknik Öğretmenler ve eğitmenler tarafından kurumunuz/işletmeniz çalışanlarına profesyonel ve oldukça ekonomik bir şekilde verme seçeneğimiz bulunmaktadır. Hizmet içi eğitim; kurumunuz/işletmeniz çalışanlarının mesleki ve teknik açıdan daha ileri seviyeye ulaşmasına, şirketinize olan bağlılığın ve güvenin yükselmesine, çalışanlarınızın kendilerine olan özgüvenlerinin artmasına ve çalışma ortamınızda çalışanlarınızın daha yüksek motivasyon da çalışmalarına yüksek seviyede katkı sağlamaktadır. Ülkemizde ve Dünyada yapılan araştırmalarda, kurumsal hizmet içi eğitimlerin verildiği işletmelerin çok daha başarılı olduğu gözlenmektedir.

Detaylı bilgi; için  0850 532 02 37 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya iletişim formu aracılığı ile mesaj gönderebilirsiniz.