Her Yönetici ve Patronun Alması Gereken Eğitim

Her Yönetici ve Patronun Alması Gereken Eğitim

Her Yönetici ve Patronun Alması Gereken Eğitim

Her Yönetici ve Patronun Alması Gereken Eğitim

İK (İnsan Kaynakları) eğitimi, bütün işletmelerde her patron ve yöneticinin alması gereken bir eğitimdir. Sertifika Eğitimleri arasında en çok tercih edilen dallardan biri olan İnsan Kaynakları eğitimi, patron ve yöneticiler için büyük fayda sağlar.

Online Sertifika Eğitimi Programları içerisinde bulunan İK eğitimleri, personel ihtiyacının belirlenmesi, personelin seçilmesi, personelin doğru alanda görevlendirilmesi, maaş, özlük hakları, servis, yemek, dinlenme gibi ihtiyaçlarının karşılanması, personelin ödüllendirilmesi, iş sözleşmesinin sona erdirilmesi gibi hizmetleri kapsar. Eğitimde, İK Fonksiyonu ve AES,  Performans Değerlendirme, Performans Yönetimi, Ücretlendirmeye Genel Bakış, Ücretlendirme Sistemleri Tasarımı gibi ana konularda önemli bilgiler verilir.

İK eğitiminde, hem İK bölümü çalışanları, hem yöneticiler hem de patronlar için yararlı konular işlenir. Böylece işletme personelinin daha faydalı çalışması, doğru personelin çalıştırılması, işyeri toplam kalitesinin artmasına fayda sağlanmış olur.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir