İK Eğitimleri İle Doğru Personel ve Doğru Yönetim

İK Eğitimleri İle Doğru Personel ve Doğru Yönetim

İK Eğitimleri İle Doğru Personel ve Doğru Yönetim

İK Eğitimleri İle Doğru Personel ve Doğru Yönetim

İnsan Kaynakları (İK), şirketlerin personel ilişkilerinin bütün yönleriyle yürütülmesi hizmetidir. Çalışacak personellerin seçimi, yönetilmesi, ödüllendirilmesi, iş sözleşmesi yapılması, iş akdinin fesih edilmesi gibi işlemleri kapsar.

Personel seçiminde, aranılan kriterlerin daha net bir şekilde ortaya konması, bu kriterleri bütünüyle karşılayan personelin bulunabilmesi, bütün özlük haklarının, servis, mola yeri, yemek, sigara odası gibi ihtiyaçlarının gerçekleştirilmesi ya da bunlar için kararlar alınmasını sağlaması, personelin ödüllendirilmesi, işten çıkarılması gibi uygulamaları yapması vb. birden çok alanla İnsan Kaynakları Birimi İlgilenir.

Profesyonel İnsan Kaynakları ekibi firmaya çok şey katar. Firmanın üst yönetiminin, sahiplerinin de insan kaynakları eğitimi alması, hem İK biriminin en yararlı şekilde oluşturulmasına hem de, tepe yönetiminin, patronların, personellerini daha profesyonel ve sağlıklı yönetmesine yarayacaktır.

İnsan Kaynakları eğitimini, e-sertifika eğitimi çerçevesinde alabilirsiniz. Böylece mesainizden feragat etmeden, eğitimi tamamlayabilir ve sizin için, kurumunuz için önemli olan bu sertifikayı alabilirsiniz.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir