Human Resources Management Micro MBA

İnsan Kaynakları Yönetimi Micro MBA

İnsan Kaynakları Yönetimi | Human Resources Management

Türkiye’nin ilk online tematik işletme okulu Univerist Business School, bünyesinde Yönetim ve Liderlik eğitim programı veriyor.

“Hızla değişen dünyaya paralel olarak iş dünyası da hızla değişiyor. Artık şirketler, etkili iş sonuçlarının insan yolu ile alınacağının fazlasıyla farkında ve bunun ilk adımı doğru pozisyonlara doğru insan kaynağı yaratmak. Bunun yanı sıra şeffaflaşan dünya ile şirketler de kapalı birer kutu olmaktan çıkıyor ve şirket çalışanları, şirketlerin imajını belirlemeye başlıyor. İnsan kaynakları yönetiminin önemi de burada ortaya çıkıyor.

İnsan Kaynakları e-Mikro MBA, size İK departmanı iş süreçlerindeki önemini anlatırken iş yaşamındaki gelişiminizi hızlandıracak. Örnek vakaların incelendiği bu eğitimin temel amacı sizleri yeni nesil, vizyoner İK yöneticileri haline getirmek ve çalışmakta olduğunuz ya da çalışacağınız kurumlarda değer yaratmanızı sağlamak. Siz de doğru şirket imajı ve çalışan markası yaratmanın yolunu öğrenmek isterseniz bu eğitim tam size göre. Gelin profesyonellerin görüşleri ve örneklerle bu işi nasıl yapacağımızı öğrenelim.”

Kimler Katılmalı -İK alanında kariyer yapmak isteyen genç profesyoneller -İK müdürü olmayı hedefleyen İK uzmanları -Finans müdürleri -Kurumsal iletişimciler -Yeni şirket kuranlar -Üst düzey yöneticiler -Vizyoner bir insan kaynakları uzmanı olmak isteyenler -İnsan kaynakları departmanında çalışan profesyoneller -Ve bu alana ilgi duyan herkes katılabilir

Eğitim Genel Özellikleri: -Eğitim, uzaktan (online) eğitimdir. Eğitim yeri, Univerist® Business School Uzaktan Eğitim Merkezi’dir. -Dersler; etkileşimli eğitim (görsel içeriklerle zenginleştirilmiş), video, sunum, konu ile ilgili .pdf formatında indirilebilir içeriklerden oluşmaktadır. -Eğitimi alacak kişi kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme girer ve kendisine tanımlanan süre içerisinde eğitimleri tamamlar. -Eğitim sonunda öğrenciler, Mikro MBA Sertifika sınavına katılır ve başarılı oldukları taktirde Mikro MBA sertifikası almaya hak kazanır. Sınava katılmayıp sadece eğitimi tamamlayan öğrencilere ise katılım belgesi niteliğinde sertifika verilir.

Öne Çıkanlar -Univerist® EducationCompany Markası İle Kaliteli eğitim -Uygun fiyat -Hızlı ve kolay kullanım -Verimli ve güncel içerik *Eğitim notları (Word – PDF) -Uzmanlık Sertifikası *Bilgisayar ve internet olan her yerden 7/24 ulaşılabilen eğitim -Dershaneye ve kursa gitmeden kariyerinizi kolayca ilerletme  imkanı…

Eğitimin Süresi: Tahmini Olarak: 180 Dakika

Eğitimin Kullanım Süresi: Eğitimi satın aldığınız andan itibaren 90 gün (3 ay) boyunca bu eğitimi izleyebilir ve istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.

Sertifikasyon: Bu eğitim sonunda Türkçe ve İngilizce olmak üzere çift sertifika verilmektedir.

Univerist Human Resources Management Education biletix.com

Univerist İnsan Kaynakları Eğitimi biletix.com


Biletler Biletix’de!

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/88651624/ISTANBUL/tr