İstanbul’da Hızlandırılmış AYT İngilizce TYT-AYT Kursları 2018-0(216) 706 1154

2018 Yılında yapılacak olan Üniversiteye giriş sınavı için detaylar belli oldu,

Öğrenciler 1. Gün Cumartesi oturumunda TYT Sınavına ertesi gün 2. Oturumda ise AYT 2018  Alan Yerleştirme testi gerçekleştirilecektir. İstanbul Üsküdar’da Hızlandırılmış YKS ( YTY-AYT) arayan öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sadece öğrencilere değil kurumlara da bu danışmanlık hizmetini sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sınırlı Kontenjan!:0(532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

2018 AYT Kurs fiyatları hakkında, 2018 Hızlandırılmış YKS kurları İstanbul’da nerelerde Kadıköy’de mezunlar İçin Üniversiteye hazırlık kursları hakkında alanında uzman Pisikoloji Uzmanı ve Rehber öğretmenlerle hizmetinizde Nişantaşı ve Kadıköy ofislerimizde hizmetinizdeyiz.

Kadıköy’de İngilizce AYT sınavı hazırlık düşünenler için alternatifler çok görünmekle birlikte çok değildir. Bunun en önemli sebebi en uyumlu olabileceğini düşündüğümüz öğrenci ile öğretmenin buluşması konusunur. verim bu şekilde istenen seviyeye ulaşmış olacaktır. 2018 AYT İngilizce Hızlandırılmış kamp proğramlarımız birbirinden seçkin üniversite işbirlikleri ile gerçekleşmektedir. Bu kampların en önemli katkısı ilk defa yapılacak olan sınavda bilgi paylaşımı ve stresin azaltılması olacaktır.

AYT İngilizce İçin Kadıköy’de Özel ders veren yerler, AYT İngilizce Kursları Kadıköy, AYT 2018 İngilizce hazırlık Etüt merkezileri Kadıköy 2018 İngilizce AYT için Üsküdar da Hizmet sunan kurumlara ulaşmanız için danışmanlık hhizmeti vermekteyiz. Ayrıca Kadıköy’de En iyi AYT matematik Kursları ve özel ders merkezi gibi sorularınıza uzmanlarımızla birlikte cevap bulmalısınız.

Sınırlı Kontenjan!:0 (532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir