,

İngilizce Türkiyede ve dünyada en çok konuşulan dillerin başındadı. Yaklaşık 350 milyondan fazla kişinin ana dili olmakla beraber 250 milyon kadar insan İngilizceyi 2. ana dili olarak kullanmaktadır. Dili bilmek artık yeterli değildir; dili konuşmak çok önemlidir. Biz konuşturmaya odaklanmış bir eğitim kurumuyuz. Bu evrensel dili konuşturabilmek için sizlere özel ders programlar hazırladık.

Terzi işi diye belirlediğimiz özel programlarımızda aşama aşama ilerliyoruz.
Acıbadem İngilizce Kursu olarak Öğrencilerimizin temel dil yeterlilik düzeyi ve öğrenme şekillerini göz önünde bulundurarak planlarımızı hazırlıyoruz.
İngilizce de Akıcılığı yok eden ve İngilizce konuşmayı engelleyen tüm alanlara dokunuyoruz ve bu alanlardaki tıkanıklığı açarak dili kolaylıkla konuşabilmeniz için adım adım başarıya taşıyoruz.

Acıbademdeki ingilizce kursları ve diğer kurslar ilk kurdan sonra ya da belirli bir ders saati geçtikten sonra İngilizce konuşturmayı size vaadederler. Ancak önemli olan sizin ne kadar sürede değil nasıl İngilizce konuştuğunuzdur. Dile tamamen yetkin olmak ve akıcı konuşmak kısa sürede olacak bir durum değildir.
Acıbademde Ortaokul öğrencileri için İngilizce Kursumuzda düüzenli olarak katılabileceğiniz Konuşma kulübümüzün yanı sıra size ferahlık sağlayacak ve son derece keyif alarak pratik yapabileceğiniz ek Acıbadem’de İngilizce Konuşma Sınıflarımız var.Yabancı Öğretmenlerimizl eşliğinde yaptığımız Ortaokullar için Anadolu yakasında İngilizce Konuşma Kulüpleri hem sadece kendi seviyenizdeki arkadaşlarınızla beraber olacağınız hem de tüm seviyedeki patnerlarla birlikte ingilizce konuşabileceğiniz farklı alternatifler içeriyor.

Kültür Zamanı gibi zaman diliminde interaktif derslere katılıp eğlenirken, öğrenirken ve sosyalleşirken İngilizce konuşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Sınav hazırlık için İngilizce kursu Kadıköy’de acıbademde bulunmaktadır.
Acıbadem İngilizce Kursu sayesinde Kalıplar ezberlemeyi artık bırakın ve İngilizceyi gerçekten kullanmaya başlayın. Bir şeyi ancak pratik kullanarak en fazla öğrenebilirsiniz.
Ortaokullar için İngilizce özel ders, İngilizce kursu ve programı var ama bu kurslar ve öğretmenler beraberinde bazı temel sorunları dile getiriyor. Pek çoğu sadece başlangıç beginner seviyesi İngilizcesi vermektedirler ya da gerçek hayatta kullanmayacağınız kalıplardan ibarettir. Acıbadem İngilizce Kursu sayesinde birçoğunuzun gramer kurallarını ezberleterek kursta saatlerinizi geçirmenizi sağlıyor ama konuşma ve dinleme yetkinliklerini pratik etmeniz için size fırsat tanımıyor. Ve sonunda sıkılıyorsunuz ve uzun süre devam etmiyor. paylaşıyorum : Caddebostan English Academy’de İngilizcede uzmanlaşmanın en verimli ve en keyifli yolu sizleri bekliyor.