Kariyer Hedefleriniz Şuan Ne Durumda?

kariyer-hedefleriniz-ne-durumda

Kariyer Hedefleriniz Şuan Ne Durumda?

Kariyer Hedefleriniz Şuan Ne Durumda?

İşte size kariyer hedefinizi gerçekleştirebilmeniz için dört yol;.

1 – İlk olarak özgün olun.

İşiniz için veya hobileriniz için ne yapmak istiyorsanız yapın ama mutlaka  özgün olmanız gerekmektedir. Benim daha önce  çalıştığım şirketin endüstrideki liderlerden biri olmasının nedenlerinden biri de benim nerdeyse her gün sosyal medyayı aktif olarak  kullanıyor olmamdı. Bu yaratıcı dünyada bir şeyleri başarılı yapmakta  tetikleyici noktaları anlıyorum sanırsam  ve ayrıca Snapchat ve Instagram gibi platformların içeriğini de  anladığımı düşünüyorum. 135 bin tane  tweetimin içinden benim atmadığım bir tane bile yok.

Yani, ister Instagram veya Snapchat veya facebook gibi bir şey olsun, özgün içerik yazmanız  gerekli. Diğer insanların ne söylediğini unutun ve yapın. Katılım sağlayın.

2 – Öz farkındalık olmalı.

Son 16 aydır ve kişisel olarak bütün hayatım boyunca bu amaç için özellikle uğraşıyorum. Ben öz farkındalığın bir insanın sahip olabileceği en iyi şey olduğuna inanıyorum. Öz farkındalığın nasıl bulunacağını bu sene denedim, bu makale dışında eğer bunu kendi 2016 önceliğiniz yaparsanız daha mutlu ve başarılı olursunuz. İnanın bana!

3 – Bir şeylerden şikayet etmek hiçbirşeyi çözmez.

Birşeylere olumsuz bakmak , bardağın yarısını boş görmeyi sağlamak ve şikayet etmek insanoğlunun kesinlikle en büyük zaman israfı yaptığı şeylerden biri. İster terapi ile ister alışkanlığı yok etmek gibi yöntemlerle olsun, artık kariyer hayatınız için şikayet etmeyi bırakın. Sistematik olarak: Pozitif yayınlar dinleyin. Meditasyon yapın. Daha az şikayet etmenize neden olabilecek ne varsa yapın… Bu gerçekten başarıya ulaşmanızı hem profesyonel hem de kişisel anlamda sağlayabilecek şeylerden biri. Bunu listeye koymasaydım olmazdı.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir