Koçluk Hizmetiyle 10 Kat Fazla Sevgiye Sahip Olun

Koçluk Hizmetiyle 10 Kat Fazla Sevgiye Sahip Olun

Sevgi Dolu Olmak

Hayatı Dolu Dolu Yaşamak

Hayatınızda “gereğinden fazla” diyeceğiniz kadar çok sevgi olsun.

Şimdikinden 10 kat fazla sevgiye sahip olduğunuzu hayal edebiliyor musunuz? Daha fazla sevgisi olan bir dünyayı beraber hayal etmeye ne dersiniz?

Koçluk Hizmetiyle Perdeyi Kaldırın

İlk olarak, toplumun üzerindeki sevgi ile ilgili olan yoğun sisten kurtulmak gerek. Her gün artarak, reklamlarda, medyada milyonlarca yüzeysel sevgi görüntüleriyle boğuluyoruz. Bu görüntüler bize sevgiyi gözü dönmüş bir saldırı ya da içinden çıkılmaz bir karmaşa şeklinde gösteriyorlar.

Sevgi konusunda kafamız karıştı ve günlük yaşamımız bunu bize doğruluyor. Toplumumuzda artan boşanma oranları bunun en önemli kanıtlarından sayılabilir. Bunun sonucu çok acı bir şekilde, yolunda gitmeyen ilişkilerle ödemeye devam ediyoruz. Sevgi için gereken malzemeler konusunda uzmanlaşamadık hatta belki de ne olduklarını anlayamadık bile…

Bütün bunlara rağmen insan ruhu durmaksızın sevginin arayışında. Gerçek sevginin mümkün olduğunu umuyoruz, hissediyoruz ve peşinden gidiyoruz.

Peki, sevgi ile ilgili nerede, ne öğreniyoruz? Sevgi uzmanı haline nasıl geliyoruz? Birçok mutluluğumuz sevgiye dayandığına göre, okullarda öğretilen ilk dersin bu olması gerekmez mi? Dünyamız, çaresizce sevgi ihtiyacındayken gündemdeki ilk sıraları Sevgi Elçileri ve Sevgi Uzmanları alması gerekmez mi?

Sevgi birçok ana problemin kesin cevabı, savaşların, yoksulluğun, kıtlığın ve yıkımların. Eğer yeterli sevgimiz olsaydı, hepsini çözebilirdik. Sevgi aynı zamanda kişisel hayatlarımızda da ihtiyaç duyduğumuz gerçek tatmin.

Sevgi sıçrayışı

Gerçek sevgide tüyler, süsler yoktur. Sevgi; acıları, hastalıkları, depresyonu, umutsuzluğu ve çok daha fazlasını iyileştirir. Birçok spritüel uzmanın karşılaştığı ortak şikayet ‘’Yeterince sevilmiyorum!’’.

O zaman 10 kat daha fazla sevgi için ilk adımı atalım. Öncelikle şunu kabul edin; bu mümkün! Yeterince sevginiz olmayacağı düşüncesine meydan okuyun. Sevginin olağanüstü bir gücü olduğu konusunda farkındalığınızı yükseltin. Sevginin varlığını kabul ettiğinizde daha gerçekçi bir hal alacaktır ve ilizyon sonra erecektir. Sevginin varlığını siz kabul ettikçe onun gücünün ve varlığının daha da arttığını fark ediyor olacaksınız.

Sevgiyle ilgili en güzel şey tek bir ifade ile sona ermemesidir. Gülümsemelerin, esinlenmelerin, yumuşaklıkların içinden taşar. Sevgi yukarı yükseltir. Duvarlarla, coğrafik sınırlarla, sınırlandırılamaz. Bir kişi, her seferinde sevgisini belirttiğinde, empati kurduğunda, anlayış gösterip, karşısındaki dinlediğinde ya da bunlardan farklı her hangi bir sevgi becerisi kullandığında dünya daha aydınlık bir hal alır ve sevgiye daha çok uyanır. Sis yok olur.

KOÇLUK HİZMETİYLE SIRA SİZDE

10 kat fazla sevgisi olan bir dünyayı kendimiz için yaratabiliriz. Önce kendimizle başlayalım,

10 kat fazla sevgisi olan bir dünya yaratmak için önce kendimizi sevmeliyiz, daha çok sevmeliyiz.

Kendinize şunları sorun:

  • Kendi kendimi daha fazla sevmeyi hak ettiğimi kabul edebilir miyim?
  • Kendime daha iyi nasıl hizmet edebilirim? Daha rahat, daha güvende daha barış içinde olup, stresi, kritik etmeyi, şüphelerimi nasıl azaltabilirim?
  • Kendimi 10 kat daha fazla sevsem hayatımda nasıl değişiklikler olur?

Kaynak:http://simplecoaching.com.tr/

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir