Kurumsal Dil Eğitimi

Globalleşme sürecinde olan ülkemiz, stratejik konumunun da katkısıyla çok uluslu firmaların yatırım yapmaları için uygun bir merkez haline gelmiştir. Bu yatırımlar doğrultusunda ticaret yapılan yabancı bireylerin sayısı gün geçtikçe arttı ve dolayısıyla firma çalışanlarınızın ileri düzeyde İngilizce bilgisine ihtiyaçları kaçınılmaz oldu. Dünya üzerinde İngilizceyi ikinci dil olarak konuşan insanların sayısının anadili olarak konuşlananlardan fazla olduğunu düşündüğümüzde, Türkiye’deki İngilizce konuşma oranlarının bu kadar düşük olması hepimizi kaygılandırıyor.

Boutique English’i alanında başarılı kılan en önemli faktör, sektöre özel iş İngilizcesi programları hazırlayıp uygulamasıdır. Genel İngilizce programlarının dışında, alanınızla ilgili konularda yoğunlaşmış bir eğitim paketi, firmanız için hem zaman hem de para tasarrufu sağlar.

Butik İngilizce Kurs Konsepti

Adı gibi konseptinde  butik olan bir çalışma anlayışıyla yol kat eden Boutique English, sizlere şunu sorar; “Klasik kursların klasik sınıflarında sosyalleşip yeni arkadaşlar edinmek mi, yoksa akıcı İngilizce konuşabilmek mi istersiniz?”

Derslerin sınıflarda değil de profesyonel ofis ortamında işlenmesi sayesinde motivasyonun en yukarılarda tutulması kolaylaşmış oluyor. Tabi ki bu takip edilen disiplin anlayışının sıkıcı olmak ile karıştırılmasını istemeyiz. Zira unutulmaması gereken Be Direct Method gibi interaktif bir metod ile derslerin  eğlenceli ve heyecan dolu olduğudur.

Eğitmenlerimizin sadece anadillerinin İngilizce olması ve deneyimli olmaları bizim için yeterli değildir, ayrıca kendilerinin pozitif kişilikte ve sempatik bireyler olmalarına özen gösteririz. Çünkü aksama dek çalışmış ve yorulmuş öğrencilerin burada geçirdikleri sürede, sıkıcı bir eğitmen ile bunaltmaları yerine, hem öğrenmelerini hem de keyif almalarını hedefleriz.

Nasıl İşlenir

Firmanıza özel hazırlanıp uygulanacak Business English eğitim programı sonunda çalışanlarınız;

  • Profesyonel ve etkileyici sunumlar hazırlayabilir
  • Telefon görüşmelerinde kendilerini daha iyi ifade edebilir
  • Uluslararası müşterileriniz ile daha etkin iletişimler kurabilir
  • Toplantıların yıldızı onlar olabilirler

Neden Boutique English?

  • Eğitmenlerimizin tamamının Anadili İngilizcedir
  • Firma çalışanlarınız ister birebir olarak özel ders ister gurup dersleri alırlar
  • Bu konuda eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimize hem Be Direct Method Business English kitabı üzerinden hem de kendi hazırladığımız sonsuz sayıdaki çalışmalardan faydalanarak, yardımcı oluruz.