Kurumsal Eğitim Şirketleri İstanbul

İstanbul’da bulunan kurumsal eğitim firmaları çeşitli sektörlere odaklanmış eğitim firmaları ve danışmanlık şirketleri bulunmaktadır. Her danışmanlık şirketinin odaklandığı konu ve konsept bulunmaktadır.

Bazı firmalar Üniversite onaylı şirket eğitimlerine odaklanırken bazı firmalar online kurumsal eğitimlere ve bazıları ise dikey olarak hastane,holding aile şirketleri eğitimleri v.b. konularda uzmanlaşmışlardır.

Firmalardan teklif almadan önce hangi alana odaklandıklarının bilinmesinde fayda vardır. Örnek olarak Universit eğitim şirketi Kurumlara özel online eğitimler ve kurumların ihtiyaçları doğrultusunda belgelendirilebilir eğitimler ve kuruma özel olarak tasarlanmış eğitimler konusunda uzmanlaşmıştır.

Sizde İstanbul Şirket içi eğitimler, Şirket içi eğitim programları, Şirketlere eğitim veren firmalar, Online şirket eğitimleri gibi çalışmaları aratırken bu şeklide bir yol izlemenizi önermekteyiz.

Bazı firmalar open eğitim (Herkesin katılımına açık eğitimler) düzenlediği gibi bazı firmalar sadece kurumlara özel eğitim düzenlemektedirler. Bazı firmalar ise ajans hizmeti sunmaktadırlar.Dilerseniz direkt olarak eğitmenin kendisi ile anlaşma sağlayabilirler.

Detaylı bilgi için Eğitim Koordinatörü Damla Hanım: 05558609937

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir