Master Eğitim Düzeyinde Finans Eğitimi Alın

Yüksek Lisans Eğitimi Düzeyinde Finans Eğitimi

Master Eğitim Düzeyinde Finans Eğitimi

Master Eğitim Düzeyinde Finans Eğitimi Alın

Finans yönetimi, direkt parayla ilgilidir. İşletmenin faaliyetlerini sürdürmesi, faaliyetlerin gelişmesi, yaşaması, parayla ve  mali yönetim ile alakalıdır. Bu da finans yönetimi alanına girer. Finans yönetimi, işletmeye mali kaynak bulunması, bulunan mali kaynağın doğru kullanılması, işletme faaliyetlerinden elde edilen gelirin doğru dağıtımının sağlanması, yatırıma pay ayrılması gibi işlemleri yürütür.

Finansal Yönetim eğitiminde; Giriş kısmı , Değerlendirmenin Temelleri, Proje Değerlendirme, Firma Değerleme, Risk ve Getiriye Giriş, Portföy Teorisi, Uygulamada İskonto Oranları, Sermaye Artırımı  temel  konularında dersler verilmektedir.

Finans yönetimi eğitimi, hem çalışanlar, hem finans biriminde çalışan personeller, hem tüm yöneticiler ve işverenler tarafından alınması gereken bir eğitimdir. Bu eğitim ile birlikte  alacağınız dersler, hem işinizde kademe atlamaya , hem daha işletmenin daha verimli olmasına yol açacaktır. Finans yönetimi eğitimini, online sertifika eğitimi programları içerisinde yer alır. Bu eğitimi ücretsiz olarak alabilme imkanına sahipsiniz. Böylece online olarak dilediğiniz yerden, ücretsiz olarak finansal yönetim sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir