Online Eğitimde Başarı Adımları

online-egitimde-basari-adimlari

Online Eğitimde Başarı Adımları

Online Eğitimde Başarı Adımları

Online eğitim programlarından kariyeriniz için gerekli olan bir kurslardan bir tanesinin eğitimini almaya  karar verdiniz ve seçtiğiniz online eğitim sertifika programlarından birinin derslerine başladınız. Başarıya yakalamak ve o başarıya ulaşmak için bu kadarı elbette yeterli değil. Zaman zaman eğitimin nasıl gittiğini sizin için başarılı ve yeterli olup olmadığını da bilmeniz ve eğitime göre kendinize bir yol çizmeniz gerekiyor. Peki, online eğitimin başarısını nasıl kontrol edersiniz?

  1. Öncelikle kendinize bir test planı oluşturmalısınız. Bunun için aldığınız eğitimin gidişatı, amacı ve varılmak istenen hedefe göre sizin yapmak istediğiniz ilerlemeleri aşama aşama maddelendirin.
  2. Ardından belirlediğiniz online eğitim programı aşamalarını ve bu hedeflere ulaşmanız gereken süreleri içeren bir form oluşturun. Bu form birkaç seçenekli olsun ki birini başaramadığınızda diğer plana geçebilesiniz.
  3. Online eğitimin başarısı için belirlediğiniz programı sürelerine uyarak gerçekleştirmeye başlayın.
  4. Son olarak tüm basamakları yapıp tamamladığınızda hedeflere ve amacınıza ulaşıp ulaşmadığınızı check edin ve eğer bir eksiklik bulursanız nerede eksiklik olduğunu bilin ve eksik  olduğunuz yönleri ise  tamamlamak için tekrarlayın  ya da aşamayı pekiştirici etkinlikler yapıp eğitimi tamamlayın. Tüm bu kademelerin  ardından sertifika sınavına çalışmanız başarı açısından çok yeterli olacaktır.
Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir