Online Sertifika Programları Size Yeni İş Kapıları Açar

Online Sertifika Programları Size Yeni İş Kapıları Açar

Online Sertifika Programları Size Yeni İş Kapıları Açar

Online Sertifika Programları Size Yeni İş Kapıları Açar

Hayatın dinamik oluşuna dikkat ettiğinizde, dünyanın her hareketinin başka bir harekete gebe olduğunu hissedebilirsiniz. Bunu hissetmek, farkındalığın bir gereğidir. İnsan olarak bizlerde dünya gibiyiz. Her hareketimizin bir sonucu ve yaratmış olduğu sonuçlar vardır. Bunu keşif edenler, sonucunun kendileri iyi olabileceğini inandıkları hareketler içerisinde olurlar. Çünkü temel bir hayat felsefesi olan, “her eylem başka bir eyleme gebedir” düşüncesi, hayatlarının en temel felsefesi haline gelmiştir. Bu sebeple, online ücretsiz sertifika programları yeni iş kapıları açar mı gibi bir sualin cevaplanması, bu temel prensibin fakında olanlar için çok basittir… EVET…

Hayatta ne yapıyorsanız, peşinizdeki sonucun sizin hakkınızda hayır getireceğine inanmak durumundasınız. Şüphesi olanlar ve inanmayanlar için sonuç hep hüsrandır. Deneyimlerimiz ve yaşantımızın bize öğrettiği temel gösterge budur. Eğer eğitim anlamında yapılacakların hayatımıza kazancının olmayacağını düşünürsek, öğrenme konusunda sağlam bir irade ortaya koymak da mümkün olmayacak.

Bu nedenle e_eğitimlerin ya da  diğer kurumlarda almış olduğunuz eğitimlerin hayatınıza kattıklarına bakarak, ne kadar donanımlı olduğunuz hissi içerisinde, iş fırsatlarının değerlendirilmesi gerektiğini düşünmelisiniz. CV’nize  online eğitimler sonucunda elde ettiğiniz sertifikaların adını yazarken, aynı zamanda da o sertifikanın veriliş nedeni olan eğitimin aklınızda dolaştığını, ona gerçekten vakıf olduğunuzu bilmelisiniz. İşte bu psikoloji, sizi iş görüşmelerinde başarılı yapacak, sertifika doğrultusunda yöneltilen sorulara, düzgün ve geçerli cevaplar vereceksiniz. Herkes aldığı eğitimleri CV’sine yazar. Bu firmaların görüşme talepleri için tercih edilebilir bir durum. Ama mülakatlarda sertifika eğitimlerine ait sorular sorulduğunda cevap alınamaması, sertifikaların vitrinden ibaret olan süs olarak düşünülmesime sebep oluyor.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir