Online Uzaktan Eğitim Programları

online-egitimde-verilen-kurslar

Online Uzaktan Eğitim Programları

Online Uzaktan Eğitim Programları

Bilgi ekonomisine uygun bir toplum olmanın gereği sürekli nitelikli ve vasıflı elemanların yetiştirilmesidir. Bu durumda  eğitim kurumlarının çalışmaları büyük sorumluluk ifade ediyor. Bugün ülkemizin 2023 hedeflerine giden yolda lider bir devlet olmanın eğitimli ve çağa ayak uyduran toplumla   olacağı belirtilmiştir. Milli hedefin gerçekleşmesi için eğitim kurumlarının üzerine düşenleri bulundukları mevkide kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. Univerist, bilgi toplumuna odaklanılmış, kendini, şirketini ve finansını yönetebilen, yeniliklerden haberdar olan ve uygulama gücüne ve bilincine sahip kişilerin yetişmesi için uzaktan eğitim programları projesini yaşama  geçirmiştir. Akademisyenler ve öğretim görevlileri tarafından öğretilen  eğitim programlarında, kişilerin yeni yönetim anlayışı , girişimlerine yeni projeler çizebilen , bilgi ve yönetim yeteneğine teorik ve pratik olarak sahiptirler. Eğitimler kendisini zamanla gelistirerek uygar toplumun yönetim hususundaki yönelik ve icraatlarını bilmek isteyen yöneticileri , şirket personelleri ve üniversite öğrencileri gibi geniş çaplı bir hedef kitleye seslenmektedir. Eğitim programları işletme, hukuk, iletişim, yönetim üzerine bina edilen 7 eğitim programından meydana geliyor. Eğitim, online olarak yapıldığından hiçbir mekan zorunluluğu yoktur. Uzaktan eğitim olarak yapılan eğitimlerin sonunda imtihana giren ve başarılı elde eden kişiler, sertifika almaya hak kazanırlar. Modern toplum ve eğitim gelişimine uygun olan eğitim programları şu şekilde:

 • İş hukuku uygulamaları
 • Stratejik yönetim
 • Toplam kalite yönetimi
 • İK  yönetimi
 • İletişim teknolojileri ve toplum
 • Finansal yönetim
 • 360 derece performans değerlendirme

Uzaktan eğitim uygulamasıyla beraberinde dersler görülmektedir. Eğitim sonunda uygulanacak sınavda başarılı olanlar sertifika almaya hak kazanırlar.

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

2 thoughts on “Online Uzaktan Eğitim Programları

 1. On-line eğitimleriniz sonrasında verilen sertifikalarınızda eğitim süresi saat olarak belirtiliyor mu, belirtiliyor ise kaç saat olarak belirtiliyor? Bu konuda bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar.

  • Ocak 6, 2016

   univerist Cevapla

   Merhaba Ayşegül Hanım,
   Eğitim süresi sertifikalarımızda 60 saat olarak belirtilmektedir.
   Bilginize sunar,sizleride Univerist ailesi içerisinde görmekten memnuniyet duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir