Perculus Sanal Sınıf Platformu

Perculus Sanal Sınıf Platformu

Perculus Sanal Sınıf Platformu

Çalışma arkadaşlarınız, öğrencileriniz, müşterileriniz ya da bayilerinizle yapacağınız online eğitim, toplantı veya seminerlerde Perculus sistemi ile görüntü ve ses paylaşabilir, dökümanlar üzerinde çalışabilir ve sunum yapabilirsiniz. Bunun gibi daha çok sayıda özellik, Perculus içindeki standart modüller ile karşınızda olacak.

Ekstra bir yazılım kurma ihtiyacı olmadan sadece Internet bağlantısı ve gezgininizle kullanım rahatlığı yaşatan Perculus ile online ders, toplantı ya da görüşme oluşturmak adeta çocuk oyuncağı.

Kolay Kullanım Farkı

Tek tuş mantığı ile kullanıcılara kolay kullanım imkanı sunan Perculus, sistem yöneticisi, yönetici, eğitmen, kullanıcı ve dış katılımcı olmak üzere tam beş değişik kullanıcı tipini destekliyor. Toplantı arayüzü içerdiği zengin özelliklerle özellikle eğitmenlerin performansının artmasına yardımcı oluyor.

Kullanıcıların oturumlardaki kalış süreleri, giriş çıkış zamanları ve anketlere verdikleri cevaplar gibi önemli verileri içeren raporlar oluşturan Perculus, kullanıcı daveti konusunda da en verimli alternatifleri sunuyor.