Univerist Business School; Univerist BS eğitim ve danışmanlık Hizmetleri bünyesinde kurulan ve e-Micro MBA eğitimleri veren , internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak iş dünyası ile ilgili e-Micro MBA eğitimleri alabilmenize olanak sunan bir uzaktan eğitim akademisidir.
Uzaktan Öğrenim Sistemi (e-eğitim), elektronik araç ve gereçler (cd-rom, internet vb.) yardımıyla desteklenmiş eğitim biçimine verilen isimdir. e-Eğitim zaman ve mekandan bağımsız sunulan bir hizmet olduğundan; Kurum yöneticileri, kurum çalışanları, çalışan veya çalışmayan bireysel katılımcılar ve öğrenciler bu hizmetten kolaylıkla yararlanabilir.
Univerist Business School, alanında uzman eğitmen ve danışmanı kadrosunda bulundurmakta ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla devamlı yeni eğitmenler ile görüşmeler yapmaktadır…
stenilen konuda bilgi sahibi olan bireylere yönelik uzmanlaşma sağlayan, iş hayatındaki uygulamalara yönelik kişisel veya akademik eğitimlerine katılım sonunda elde edilen, kişinin ilgili alanda kişisel/mesleki gelişim eğitimi aldığını gösteren belgedir.
1)Rekabet Avantajı Sağlar: Araştırmalar gösteriyor ki, sertifika sahibi insanlar daha hızlı ve verimli çalışmakta, yönetim konusunda daha başarılı olmaktalar. Onlarla beraber görev aldıkları kurulular da hedeflerine daha kolay ve çabuk ulaşmakta, böylelikle rakiplerinin önüne geçmekteler. 2) İş Bulma Kolaylığı: Sertifikalı personelin daha üstün standartta hizmet vereceği ve işe daha uygun olduğu bilindiği için, şirketler de tercihlerini onlardan yana yapmaktalar. 3)Zamandan Kazanma Şansı: Uzun yıllar süren deneyimler sonucu edinilen bilgileri konsantre sertifika programlarında öğrenme fırsatından faydalanarak, önceden yapılmış hataları tekrarlamadan, daha hızlı ve verimli bir başlangıç yapmaya olanak sağlar.
İşe alım sürecinde, kurum içerisinde kıdem ve terfi durumlarında adayları diğerlerinden ayıran başlıca unsurlar arasında öğrenim, tecrübe ve öğrenme isteği yer alır. Sertifika programlarına katılmış adaylar bu niteliklerin kendilerinde bulunduğunu ispatlamış olurlar. Böylelikle diğer başvuranlardan ayrı bir yere ve daha yüksek bir şansa sahip olurlar.
Univerist Business School; Univerist BS eğitim ve danışmanlık Hizmetleri bünyesinde kurulan ve e-Micro MBA eğitimleri veren , internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak iş dünyası ile ilgili e-Micro MBA eğitimleri alabilmenize olanak sunan bir uzaktan eğitim akademisidir.
Univerist Business School; Univerist BS eğitim ve danışmanlık Hizmetleri bünyesinde kurulan ve e-Micro MBA eğitimleri veren , internet bağlantınız olan her yerde, zaman ve mekân kısıtlamasından bağımsız olarak iş dünyası ile ilgili e-Micro MBA eğitimleri alabilmenize olanak sunan bir uzaktan eğitim akademisidir.
Univerist Business School’dan satın alınan eğitimler sonrasında verilen belgeler (Sertifika , Katılım belgesi, Başarı Sertifikası, Mikro MBA Sertifikası ), kurumumuzun kendi belgesidir, katılım belgesi niteliğindedir ve yalnızca ilgili eğitime katılarak tamamlandığını belgelemek amacıyla verilmektedir. Verilen belgelerde benzersiz bir seri numarası ve belgenin teslim tarihi bulunmakta olup, ilgili seri numarası ile belgenin geçerliliği web sitemizden herkese açık olarak sorgulanabilmektedir. Univerist Business School’dan alınan bu belgeler, Diploma, İşyeri Açma Belgesi, Resmi Sınavlar Öncesi Yeterlilik vb. Belgesi veya benzeri resmi belgelerin yerine geçmez ve bu amaçlarla kullanılamaz. Bu türde belgelere sahip olmak için resmi kurumlar tarafından verilen eğitimlere katılmanız gerektiğini lütfen unutmayınız.
Eğitim başvuru formunu doldurduğunuzda, otomatik olarak eğitim ücretini ve ödeme bilgilerini gösteren bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada ödeme seçeneklerimiz ve banka hesap bilgilerimiz yer almaktadır. Kendinize uygun olan bir ödeme seçeneğini belirleyip, ücretini belirtildiği şekilde yatırabilirsiniz. Herhangi bir sorunda İletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla veya sayfamız www.univerist.com aracılığıyla lütfen bize durumu bildiriniz. (Önemli Not: Online eğitim materyalleri tarafınıza teslim edildiği ve geri alınması gibi bir durum söz konusu olmadığı için eğitim ücretlerinde iade yapılmamaktadır.)
Sertifikanız eğitiminizi tamamlamanızın sonrasında hazırlanarak; tercih edeceğiniz iki yöntemden yalnızca biriyle gönderilecektir ve gönderim işlemi gerçekleştikten sonra bu tercihlerde değişiklik yapılamayacaktır. 1. E-posta İle Gönderim: Eğer acil olarak sertifikaya ihtiyacınız varsa ve kargo ile gönderim istemiyorsanız bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Eğitim sertifikanızın yüksek çözünürlükte ve gerçek boyutlarda bir kopyasının (resim formatında) e-posta adresinize gönderimi yapılacaktır. E-posta kutunuza gelecek olan sertifika örneğini herhangi bir yazıcıdan renkli veya siyah-beyaz çıktı alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu seçenek ücretsizdir ve 1 iş günü içerisinde sertifikanız tarafınıza gönderilmektedir. 2. Kargo İle Gönderim: Eğitim sertifikaları her ayın ilk haftası toplu olarak iletişim adresinize kargo yoluyla gönderilmektedir. Bu tarih haricinde kargo yoluyla sertifika gönderimi yapılmamaktadır. Gönderilecek olan kargonun ücreti (ortalama 5-10 TL.) kargo personeli tarafından teslim sırasında tarafınızdan tahsil edilecektir. Eğer acil sertifika ihtiyacınız varsa lütfen “E-posta İle Gönderim” seçeneğini tercih ediniz.
Eğitim başvurunuzu yaptıktan ve ödemeniz elimize ulaştıktan sonra, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz sizinle e-posta yoluyla temasa geçecek ve adınıza özel olarak hazırlanmış olan kişisel sayfanıza erişim bilgilerini size e-posta yoluyla gönderecektir. Bu erişim bilgilerinizi kullanarak sayfalarımızın sağ üst köşesinde bulunan “Kayıtlı Öğrenci Girişi” bağlantısına tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz
Eğitim Sonunda Hem Türkçe Hem İngilizce Sertifika Alabilir Miyim?
Univerrist BS tarafından verilen tüm eğitim materyalleri, alanında profesyonel ve tecrübeli eğitimciler tarafından çeşitli kurumlar için hazırlanmış olan materyallerdir. Eğitim sistemimiz içerisinde sunulan bu materyallerin (doküman, ses dosyası, sunum dosyası, video dosyası, elektronik kitap vb.) hepsi ücretsiz olarak dağıtılmakta olup, eğitim amaçlı olarak biraraya getirilerek sisteme entegre edilmiştir. Eğitim için sizden talep edilen ücret; sertifika baskısı, iletişim bedelleri ve hizmet bedelini içermektedir. Dokümanların tüm hakları üretici, yazar ve lisans sahiplerine aittir. Söz konusu durum, eğitim başvurusu sırasında kabul etmiş olduğunuz “Müşteri Hizmet Sözleşmesi”nin 3. maddesinde de açık olarak belirtilmektedir.
Univerrist BS tarafından verilen eğitimlerin sonunda herhangi bir sınav uygulaması bulunmamaktadır. Sertifikanızı alabilmek için eğitime belirlenen süre içerisinde katılmış olmanız yeterlidir. ALMS uzaktan eğitim sistemimiz içerisinde kendinizi ölçmek için bazı testler sunulabilir. Bu testleri uygulamak size akademik açıdan katkı sağlayacaktır.
Sertifika Talep Formu’nu doldurup sertifika talebinde bulunduysanız, talebiniz onaylandıktan sonra eğitim sayfanız sistemimiz tarafından otomatik olarak kapatılmakta ve sertifikanızın hazırlanıp gönderilme safhasına geçilmektedir. Bu süre içerisinde ve bundan sonraki süreçte eğitim sayfanıza güvenlik nedeniyle giriş yapamazsınız. Eğer, sertifika talebinde bulunmadığınız halde böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız, İletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla veya 0850 532 0237 numaralı çağrı merkezimize veya info@univerist.com e- posta adresine durumu bildiriniz. Sorununuz en kısa sürede çözüme ulaştırılacaktır.
Eğitimleriniz sırasında sorun yaşamanız halinde, bu sorunu niteliğine göre Eğitim Danışmanınıza veya Teknik Destek Personeline bildirmeniz yeterlidir. Sorununuz, derhal çözülecektir. Bununla ilgili detaylı bilgiyi kişisel sayfanızda bulabilirsiniz.