SATIŞ DANIŞMANLIĞI BAŞVURU FORMU

Başvuru Formu İçin tıklayınız.

Satış Danışmanlığı Nedir?

Yeni nesil eğitim teknolojisi olan “Online (Uzaktan) Eğitim” konusunda size kazançlı bir işbirliği teklif ediyoruz!

Univerist Business School Satış Danışmanlığı Programı Nedir?

“İş ortaklığı programı”, geliştirdiğimiz uzaktan online eğitim projesinin, eğitim satışları ile ilgili olarak, Firmalara ve Freelance veya Part time satış yapacak kişilere sunduğumuz bir işbirliği imkanıdır. Satış danışmanlarımız Eğitimlerin ve paketinin tanıtımını gerçekleştirerek, bu tanıtımdan kaynaklanan satışlardan komisyona hak kazanırlar. Bu program dahilinde iş ortağımız olan kişiler ve firmalar, gerçekleşen her satış üzerinden %25 oranında kar elde ederler.

Kimler için?

Online Tematik İşletme Okulumuzun  hedef kitlesi; Kişisel ve profesyonel gelişimini sağlamak için uzaktan online eğitim almak isteyen kişilerdir. Bu nedenle iş ortağımız olacak kişiler eğitim sektörünü bilen kurumlar ve satış danışmanları olmalıdır.  Satış danışmanlarımız eğitimlerin satışı ve pazarlanması konusunda firmamızı temsil etme  ve satış sonlandırma hakkı kazanmaktadır…

İş ortaklığı bana ne kazandıracak?

Univerist Business School sektörde ilk olması ve bu projenin kişisel ve profesyonel gelişim için önemli bir ihtiyacı karşılayacak olması, bu işin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu göstermektedir. Pazarlama departmanımızın yaptığı pazar araştırmalarına göre, küçük bir ilde iş ortağımız olacak firmanın kazancının, yaklaşık olarak her ay 2.000 TL ile 4.000 TL arasında gerçekleşeceğini tahmin etmekteyiz.

Bireysel Çalışanlar için Ne kazandıracak?

 • Freelance çalışma imkanı
 • Ev ortamında iş stresi çekmeden çalışma ortamı…
 • Serbest çalışma imkanı
 • Öğrenciler için ek kazanç ve ticaret tecrübesi kazanma şansı


Mikro MBA Programı Nasıl Çalışıyor?

 • Univerist Business School’a Başvurular Online Ortamda gerçekleştirilmektedir.
 • Eğitimi satın alındığı doğrulandıktan sonra öğrencilerin ve kurumsal yetkilinin e-posta adresine sisteme giriş bilgileri gönderiliyor.
 • Eğitimi ve Sertifika sınavını tamamlaan öğrencilerin adreslerine sertifikaları gönderilmektedir.


Satış Temsilciliği Sistemi Nasıl Çalışıyor?

 1. Satış temsilcisi olmak isteyen adaylar: Mülakatları geçtikten sonra bir protokol imzalanır. (Satış temsilcisi Hakları ve Univerist BS Hakları, Kupon Ödemeleri hakkında v.b.)
 2. Satış temsilcisi: Univerist Business School’dan haftalık satış yönlendirmesi yapabileceği kadar kupon kodu talep eder,
 3. Univerist® Business School:Kupon Kodlarını satış temsilcilerine mail ve/veya Posta ile gönderir.
 4. Satış Temsilcisi: Satış kanallarımıza yönlendirdiği kişilere kupon kodu verir ve Öğrenciler bu kupon kodu ile kayıt yaptırdıkaları esnada,Ref kısmına satış temsilcilerimizin ismini, Kupon kodu kısmına ise satış temsilcilerimiz tarafından verilen kupon kodunun girişini yaparlar.
 5. Univerist®Business School:Doğrulaması gerçekleşen kupon kodlarının ödemelerini her hafta Cuma günü yapar.
 6. Komisyon oranları: Tekli veya çoklu satışı gerçekleşen her eğitimden Satış temsilcisine %25 Oranında Ödeme yapılır.