Satış Uzmanları ve Satış Profesyonelleri

satis-uzmanlari-ve-satis-profesyonelleri

Satış Uzmanları ve Satış Profesyonelleri

Satış Uzmanları ve Satış Profesyonelleri

“İnanmak,vazgeçmemek’’ kelimerini eyleme dökmeden , amacını belirlemeden  yapıldığında işe pek  yaradığı söylenemez. Çok basit bir noktaya, ufacık bir konuya değinmek istiyorum: eğer sizde bir satış profesyoneli olduğunuzu söyleyip iddia ediyorsanız, bunun gerçekten bir anlamı olmalı. Yani yaşaızdan bir farklı olmalı.

Gününüz stres ve endişeyle mi dolu oldu ? O zaman sizde  mutlu olun! Çünkü işler kolaylaşmayıp  zorlaştığında, sabrınızın, becerinizin ve de inancınızın,güvencinizin  artması için bir sebep olacak inanın. 

Eğer neyi nasık yapmak gerekir veya ne tür şeyler okumak gerekir diye soruyorsanız bununla ilgili yüzlerce binlerce kitap var. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için karşımızda  duran birçok kitap olduğuna eminim. Ama siz kitablara soru sormamalısınız. Soru sorarsanız da kitaptan cevap beklemeyin. Çünkü asıl cevaplar sizde saklı … Moda kitap okumak  olduğu için kiyap okuyor olanlar sürekli kitaplara soru sorarlar ama bir türlü cevap alamazlar. Eğer moda kitap okumak olduğu için okuyorsanız zihniniz fırtınadaki bir deniz gibi bulanık ve çalkantılı olur. Deneyim kitapları okumanızı tavsiye ederim. Satış yapmanın sanatında ve biliminde ustalaşmış olan insanların deneyimlerini takip edin.

Başarılı bir satış insanı vazgeçmeyen veya yanlış bir şey yapmayan insandır. Ancak kolayca dikkati dağılır çünkü kendisinden önceki ustaların kurallarını takip etmenin verdiği bollukla ödüllendirilir. 

Doğru şeyi yapmak için zor olan yolu tercih etmeniz gerekir. Kolay ve basit bir yolu seçtiyseniz muhtemelen yanlış olan bir şeyi yapıyorsunuzdur. Yanlış şeyi yapmak aslında düşüncelerinizin ve dileklerinizin istediğidir. Bu düşünceler hareketlidir ve muhtemel müşterilerden, müşterilerden ve yönetimden ceza olarak dönerler. Reddedin. Bu yüzden yanlış yöne sapmayın. Çoğu insan satış tekniğine inanır, ama inanmak yalnızca tek bir şeydir. Başarıyla sonuçlanmayan inanç gerçek inanç değildir.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir